عرفان جاویدی کارشناس تشخیص رنگ خودرو شرکت الوکارشناس

تشخیص رنگ خودرو

فعالیت شرکت رسمی کارشناسی خودرو الوکارشناس در سطح شهر تهران است و متقاضیان کارشناسی خودرو می توانند با درخواست از طریق تلفن های ثابت شرکت اقدام به درخواست کارشناسی خودرو مورد نظر خود در همه نقاط شهر تهران کنند بدین وسیله کارشناس خودرو به همراه تجهیزات کامل در محل مورد نظر حاضر می گردد و بعد از پروسه کارشناسی خودرو مورد نظر شما، کارشناس یک گزارش رسمی که دارای مهر الوکارشناس و سربرگ است از وضعیت فنی و بدنه خودرو تهیه کرده و ارائه می کند هدف از تاسیس الوکارشناس خرید و فروش خودرو به قیمت واقعی برای هم وطن های گرامی است. تشخیص رنگ خودرو ، تشخیص رنگ بدنه خودرو

چرا باید کارشناسی خودرو الوکارشناس را انتخاب کنید؟

حضور در محل شما در سریعترین زمان

به منظور جلوگیری از اتلاف وقت شما، کارشناس خودرو الوکارشناس در سریع ترین زمان در محل شما حاضر می گردد ضمنا خواهشمندیم برای شب و ساعات پر ترافیک و بارانی جهت درخواست کارشناسی سیار خودرو زودتر اقدام کنید.

بالاترین دقت در کارشناسی خودرو

کارشناس خودرو، با تجربه و مهارت بالای خود در امر تشخیص رنگ خودرو به صورت چشمی و با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ دیجیتال به صورت کاملا تخصصی و با دقت بسیار بالا، موشکافانه بدنه خودرو را تست و بررسی می کند.

ارائه گزارش رسمی کارشناسی

گزارش رسمی مکتوب دارای سربرگ الوکارشناس به همراه ادرس سایت، خطوط تلفن شرکت، QR code و کد رهگیری می باشد که بعد از پروسه کارشناسی، توسط کارشناس خودرو مهر شده و امضا شده و به شما تحویل داده می شود.

محیط اطراف خودرو

محل خودرو در زمان کارشناسی باید دارای فضای مناسب باشد به طوری که درهای خودرو کاملا باز شوند، درنظر داشته باشید که در زمان کارشناسی، بدنه خودرو باید حتی الامکان تمیز باشد تا کارشناس خودرو بتواند بهترین تشخیص را داشته باشد.

شرایط جوی مختلف

به جهت بالاتر بردن کیفیت کارشناسی بهتر است که خودرو زیر نور مستقیم خورشید نباشد و در مکانی خلوت و کم تردد قرار گیرد. ضمنا با توجه به تجهیزاتی که کارشناس خودرو به همراه خود دارد انجام کارشناسی در شرایط جوی مختلف، امکان پذیر است. تشخیص رنگ خودرو

تجهیزات نور و روشنایی

با مجهز شدن کارشناس خودرو الوکارشناس به نور سیار، کارشناسی در شب و نور کم هم امکان پذیر است. پس اگر خودرو در پارکینگ مسقف یا محیط کم نور قرار دارد و یا قصد کارشناسی سیار خودرو در شب را دارید می توانید با خیالی آسوده از الوکارشناس درخواست کارشناسی خودرو کنید.

کارشناس خودرو غرب تهران

کارشناسی سیار خودرو الوکارشناس جهت رفاه حال هم وطن های عزیز و سهولت بخشیدن به خرید و فروش خودرو در تهران شکل گرفت از آنجا که کارشناسی خودرو در محل امری بسیار سخت و پیچیده است پس نیاز به کارشناس خودرویی دارد که در شرایط بد ( محیط های تاریک یا نور مستقیم آفتاب و … ) بتواند با تجربه ای که دارد دقیقترین کارشناسی را انجام دهد زیرا کارشناسی سیار از کارشناسی در اتاق نور و مهتابی تشخیص رنگ بسیار بسیار سخت تر است. تشخیص رنگ خودرو

داوود اميري کارشناس تشخیص رنگ خودرو شرکت الوکارشناس

سرویس های الوکارشناس

کارشناسی خودرو غرب تهران ، تشخیص رنگ بدنه خودرو

تشخیص رنگ خودرو ، کارشناسی خودرو در غرب تهران

کارشناس خودرو ، کارشناس سیار خودرو ،

کارشناس خودرو غرب تهران