کارشناسی خودرو تهران

کارشناسی خودرو تهران در الو کارشناس

فعالیت شرکت رسمی کارشناسی خودرو تهران در الوکارشناس در سطح شهر تهران است و متقاضیان کارشناسی خودرو می توانند با درخواست از طریق تلفن های ثابت شرکت اقدام به کارشناسی خودرو مورد نظر خود در همه نقاط شهر تهران کنند بدین وسیله کارشناس خودرو به همراه تجهیزات کامل در محل مورد نظر حاضر می گردد و بعد از پروسه کارشناسی خودرو در محل مورد نظر شما، کارشناس یک گزارش رسمی که دارای سربرگ و مهر الوکارشناس است از وضعیت فنی و بدنه خودرو تهیه کرده و ارائه می کند. وسیله ی نقلیه ای که برای جابجایی انسان یا کالا که دارای حداقل یک چرخ در محور جلو و یک چرخ در محور عقب باشد همچنین دارای مولد قدرت و سیستم انتقال قدرت باشد را خودرو می نامند. مشخصات اصلی و اساسی یک وسیله نقلیه شامل شماره موتور شماره شاسی و اتاق خودرو و رنگ آن می باشد

چرا باید کارشناسی خودرو الوکارشناس را انتخاب کنید؟

حضور در محل شما در سریعترین زمان

به منظور جلوگیری از اتلاف وقت شما، کارشناسی خودرو تهران در سریع ترین زمان در محل شما حاضر می گردد ضمنا خواهشمندیم برای شب و ساعات پر ترافیک و بارانی جهت درخواست کارشناسی سیار خودرو و کارشناس خودرو زودتر اقدام کنید.

بالاترین دقت در کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو ، با تجربه و مهارت بالای خود در امر کارشناسی خودرو به صورت چشمی و با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ دیجیتال کارشناس خودرو به صورت کاملا تخصصی و با دقت بسیار بالا، موشکافانه کارشناس بدنه خودرو را تست و بررسی می کند.

ارائه گزارش رسمی کارشناسی

گزارش رسمی مکتوب کارشناس خودرو دارای سربرگ الوکارشناس به همراه ادرس سایت الو کارشناس خطوط تلفن شرکت، QR code و کد رهگیری می باشد که بعد از پروسه کارشناسی، توسط کارشناس خودرو مهر شده و امضا شده و به شما تحویل داده می شود.

محیط اطراف خودرو

محل خودرو در زمان کارشناسی خودرو باید دارای فضای مناسب باشد به طوری که درهای خودرو کاملا باز شوند، درنظر داشته باشید که در زمان کارشناسی خودرو بدنه خودرو باید حتی الامکان تمیز باشد تا کارشناس خودرو بتواند بهترین تشخیص را داشته باشد.

شرایط جوی مختلف

به جهت بالاتر بردن کیفیت کارشناسی بهتر است که خودرو زیر نور مستقیم خورشید نباشد و در مکانی خلوت و کم تردد قرار گیرد. ضمنا با توجه به تجهیزاتی که کارشناس خودرو به همراه خود دارد انجام کارشناسی در شرایط جوی مختلف، امکان پذیر است.

تجهیزات نور و روشنایی

با مجهز شدن کارشناس خودرو به نور سیار کارشناسی خودرو در شب و نور کم هم امکان پذیر است. پس اگر کارشناس خودرو در پارکینگ مسقف یا محیط کم نور قرار دارد و یا قصد کارشناسی سیار خودرو در شب را دارید می توانید با خیالی آسوده از درخواست کنید.

کارشناسی خودرو در تهران

کارشناسی خودرو در تهران در الو کارشناس

یکی از مراحلی که یک کارشناس خودرو در ابتدای کارشناسی خوردو خود انجام می دهد کارشناسی رنگ و بدنه ی خودرو است که به راحتی آب خوردن قابل تشخیص نیست پس برای این کار شما نیاز به یک کارشناسی خودرو تهران دارید که مسلط به کار خود است. کارشناسی خودرو در تهران در الو کارشناس یکی دیگر از خدمات ما می باشد که برای همشهریان گرامی ارائه می شود. این سه بخش مهمترین بخشهای بدنه یک خودرو می باشند که در مقایسه با سایر قطعات بدنه کمتر در معرض آسیب و تصادف هستند و به دلیل حساسیت بالا نقش اساسی در کارشناسی قیمت خودرو بازی می کنند. لذا اگر پس از کارشناسی رنگ خودرو، کارشناس خودرو به شما گفت خودرویی که قصد خرید آن را دارید در یکی از این سه بخش دارای آسیب جدی است از خرید آن خودرو صرف نظر کنید

قیمت خودرو کارکرده

کارشناسی خودرو در محل

این سوالی است که اغلب مشتریان الوکارشناس می پرسند و مشخصی نیست در واقع همه خودرو های دست دوم دارای شرایط یکسانی نیستند. بنابراین نمی توان یک قیمت مشخص را برای همه خودرو فروشی در نظر گرفت. برای مثال نوع خودرو عامل مهمی در تعیین قیمت فروش است. بدون تردید خودرو هایی که قیمت صفر بالاتری دارند حتی در صورت دست دوم بودن هم قیمت بالاتری از خودروهای ارزان قیمت دارند. کارشناسی خودرو تهران در الو کارشناس سال ساخت خودرو نیز ملاک دیگری برای سنجش ارزش آن است. هر چه سال ساخت و مدل اتومبیل قدیمی تر باشد به طبع قیمت خودرو کمتر خواهد شد.

کارشناسی رنگ گلگیرها و درب‌ها

کارشناسی خودرو

در این مرحله از کارشناسی خودرو  در محل ده قطعه خارجی از بدنه جهت انجام کارشناسی رنگ خودرو بررسی می شود. چهار گلگیر ، سه درب ، یک درب کاپوت و یک درب صندوق عقب . علی رغم اینکه کارشناسی رنگ ستون ها و شاسی های خودرو بسیار حساس است اما چون اصولا این قسمتها در معرض دید نیستند و خریدارها هم درباره این قسمت ها خیلی حساس نیستند. فروشندگان خودروهایی که مالک خودروی معیوب هستند خیلی بابت اصلاح آسیب های وارده به این بخشها هزینه و زمان صرف نمی کنند لذا کارشناسی رنگ خودرو در این بخشها برای کارشناس خوردرو در محل آسان تر می باشد

کارشناسی خودرو در محل تهران

کارشناسی سیار خودرو تهران در الوکارشناس

کارشناسی سیار خودرو تهران الوکارشناس جهت رفاه حال هم وطن های عزیز و سهولت در خرید و فروش خودرو در تهران شکل گرفت از آنجا که کارشناسی خودرو در محل امری بسیار سخت و پیچیده است نیاز به کارشناس خودرو دارد که در شرایط پارکینگ ، کوچه خیابان و … بتواند با تجربه ای که دارد دقیقترین کارشناسی خودرو تهران را انجام دهد زیرا کارشناسی سیار از کارشناسی خودرو در اتاق نور و مهتابی تشخیص رنگ بسیار بسیار سخت تر است. همانطور که می‌دانید یکی از معیارهای تاثیرگذار بر روی قیمت خودروها در بازار ایران، سلامت بدنه است که معمولا وجود رنگ‌شدگی مجدد یا عدم وجود آن نشان‌گر وضعیت سلامت بدنه خودروها است. به عبارتی رنگ شدگی قطعات خودرو در هنگام صافکاری و ترمیم بر روی قیمت آن تاثیر‌گذار است و باعث کاهش ارزش خودرو در بازار داخلی می‌شود

کارشناسی فنی خودرو در الوکارشناس

 • بررسی موتور خودرو و متعلقات فنی خودرو
 • بررسی نشتی از قسمتهای موتوری خودرو
 • سر و صدای اضافی و ناهنجاری موتوری
 • بررسی  کمپرس سیلندر ها خودرو
 • بررسی سرسیلندر ، سوپاپ ها خودرو
 • دود خروجی ، کاتالیزور و اگزوز خودرو
 • کارشناسی گیربکس اتوماتیک و دنده ای
 • خط انتقال قدرت شامل دیفرانسیل خودرو

کارشناسی بدنه خودرو در الوکارشناس

 • کارشناسی خودرو شاسی و ستون‌ها خودرو
 • سقف و بررسی عدم چپی بودن خودرو
 • کارشناسی خودرو رنگ شدگی بدنه خودرو
 • بررسی تعویضی بودن قطعات بدنه خودرو
 • بررسی سوابق تصادف و خوردگی های بدنه
 • بررسی عدم دو تیکه بودن اتاق خودرو
 • بررسی اصالت شاسی اتاق و موتور خودرو
 • بررسی قسمت زیرین خودرو که ممکن است

مقالات مرتبط با کارشناس خودرو و تایید سلامت خودرو در الوکارشناس

آوریل 18, 2020
ارسال شده توسط: نادیا افشار

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید