ثبت شکایت - کارشناسی خودرو | کارشناس خودرو | کارشناسی خودرو تهران | کارشناسی خودرو در محل

ثبت شکایت

ثبت شکایت در الو کارشناس به صورت حضوری می باشد

قوانین و مقررات الوکارشناس

قوانین و مقررات: کارشناسی بدنه خودرو از تاریخ صدور گزارش کارشناسی خودرو ۲۴ ساعت ضمانت دارد و گزارش فنی فقط در زمان کارشناسی مورد تایید است، گزارش بدون شماره سریال و مهر فاقد اعتبار است و تعویض اتاق و موتور خودرو در مراکز تعویض پلاک مشخص می شود.
سپرها جلو پنجره آینه بغل چراغ ها سینی زیر رادیاتور، رنگ روی رکاب ها و قطعات تعویض استوک، رنگ شدگی محسوب نمی شود و شامل افت قیمت خودرو نمی شود پس این مجموعه مسئولیتی در قبال آن ندارد. قوانین و مقررات

شرایط انجام کارشناسی خودرو در الوکارشناس

کارشناسی خودرو با بدنه کثیف، زیر نور مستقیم آفتاب، بارش باران، برف، سرمای شدید و محدودیت مکانی، احتمال خطا را بیشتر می کند پس نیاز است قبل از هماهنگ کردن قرار کارشناسی، از وضعیت تمیزی بدنه و خالی بودن محیط دور خودرو تا یک متر اطمینان حاصل فرمایید.
دیر رسیدن خریدار یا فروشنده باعث اتلاف زمان اختصاص یافته به متقاضی می شود زیرا مدت زمانی که شرکت و کارشناس خودرو قبل از رسیدن به محل بازدید خودرو، برای انجام مراحل کارشناسی محاسبه می کنند بین 30 تا 40 دقیقه است چرا که باید به قرار های دیگر نیز پاسخ داده شود.
پس ایجاد شرایط مطلوب جهت کارشناسی خودرو به عهده مشتریان محترم الوکارشناس است زیرا کارشناس خودرو وظیفه ای در قبال تمیز کردن و جابجایی خودرو ندارد. قوانین و مقررات

عدم مداخله در حین انجام کارشناسی خودرو

کارشناس خودرو در هنگام انجام کارشناسی بالای 200 نقطه از خودرو را تست و بررسی می کند و این امر به تمرکز بالایی نیاز دارد، بهتر است هر دو طرف معامله و همراهان در حین انجام کارشناسی از کارشناس خودرو فاصله بگیرند.
زیرا با طرح سوالات یا مشاوره حین کارشناسی باعث حواس پرتی کارشناس می شوند پس بهتر است مشاوره را به قبل یا بعد از انجام پروسه کارشناسی خودرو موکول کنید. با این حال ممکن است کارشناس خودرو بصورت نا خواسته، غیر عمدی و کاملا اتفاقی، تحت عوامل مختلف ذکر شده دچار خطا شود، در این صورت بعد از اثبات اشتباه از سوی کارشناس، الوکارشناس تنها 20 درصد از ضرر و زیان را عهده دار می شود.

 

موارد فاقد ضمانت الوکارشناس قوانین و مقررات

مواردی که رنگ شدگی محصوب نمی شوند و فاقد ضمانت الوکارشناس هستند عبارتند از: