موتور هیبریدی موازی چیست؟ کارشناسی خودرو الوکارشناس
مارس 26, 2019
ارسال شده توسط: نادیا افشار

موتور هیبریدی سری چیست

در نمونه هیبریدی سری، موتور بنزینی ژنراتور را به حرکت درآورده و ژنراتور نیروی حاصل را به بخش کنترل کننده نیرو انتقال می دهد، در این بخش، نیروی حاصل هم برای شارژ باتری و هم برای قدرت دادن به موتور الکتریکی تقسیم شده که موتور الکتریکی نیروی حاصل را به سیستم انتقال قدرت ارسال می کند. بنابراین موتور بنزینی در هیبریدهای سری هرگز به صورت مستقیم به سیستم انتقال قدرت نیرو نمی دهد این نوع سیستم هیبرید معمولا از قدرت خروجی بالایی برخوردار نمی باشد. موتور هیبریدی سری – هیبریدی سری چیست

 

موتور هیبریدی سری چیست؟ کارشناسی خودرو الوکارشناس

 

موتور هیبریدی چیست؟

هیبریدی سری-موازی چیست؟

موتور هیبریدی موازی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

مزایای کارشناسی خودرو در محل

امروزه پیدا کردن خودرو دست دوم سالم  بسیار کار مشکلی است. 

کارشناسی خودرو در محل یا موتور هیبریدی سری کارشناس سیار خودرو به شما کمک می کند تا

دیگر وقت خود را به دنبال مغازه های صافکاری و مکانیکی نگذارید و در کمترین

زمان به نتیجه و تایید سلامت خودرو همراه گزارش مکتوب دست یابید. از آنجایی

که خودرو قوانین و مقررات در ایران از ارزش بالایی برخوردار است همواره کلاه

برداران، افرادی را که در حرفه خرید و فروش خودرو آگاهی ندارند مورد سواستفاده

قرار می دهند و باعث ضرر و زیان به آنان می شوند.

 

کارشناس سیار چه کسی است؟

هر شخصی که دستگاه تست رنگ را بردارد و به آنالیز بدنه خودرو بپردازد، کارشناس

 نیست. در واقع کارشناس خودرو به شخصی موتور هیبریدی سری می گویند که تجربه فراوان در مبحث

فنی و مخصوصا بدنه خودرو داشته باشد یعنی فرد کارشناس باید به هیبرید سری قدری بر کارش

مسلط باشد که با یک نگاه به بدنه ایرادات را بفهمد و با مشاهده و گوش دادن به

صدای قطعات فنی ایرادات موتور هیبریدی سری را دریابد لازم به سوالات متداول ذکر است که بدانید

دستگاه ها و ابزارات همراه کارشناس صرفا جهت کمک به کارشناس در جهت به صفر

رساندن خطا است و به هیچ عنوان نباید به این ابزار کار متکی بود زیرا در امر کارشناسی

تجربه کارشناس مهمترین المان است پس کارشناسی خودرو شخصی است که

90 درصد هیبریدی سری چیست کارش از روی تجربه باشد نه دستگاه تشخیص رنگ.

 

هدف از تاسیس الوکارشناس

در ابتدا موتور هیبریدی سری هدف از تاسیس الوکارشناس فراهم کردن شرایط خرید و فروش خودرو با قیمت واقعی و اطمینان از سلامت بدنه و فنی خودرو در کمترین زمان و بالاترین دقت است، از آنجا که شرکت ها و افراد سودجو در قالب کارشناس خودرو اقدام به کارشناسی می کنند، که هیچ تجربه ای در این حرفه  دارند درباره ما و دائما با کارشناسی های غلط و پرداخت اشتباه تنها با اکتفا به دستگاه تشخیص رنگ، باعث ضرر و زیان مشتریان در زمان فروش خودرو می شوند. بدین ترتیب خریداران محترم دیگر در این مسیر تنها نیستند چرا که الوکارشناس با استفاده از کارشناس سیار خبره و کاربلد که سال ها در مراکز سرویس و خدماتی مشغول به کار تعمیراتی فنی و بدنه موتور هیبریدی سری بودند، آماده خدمت رسانی به مشتری های محترم این شرکت است.

 

کارشناسی سیار خودرو

اخیرا خودرو ها نیز دارای ایراداتی در رنگ و قسمت های فنی می باشند که خریداران را  سرویس و خدمات زمان فروش متحمل ضرر و زیان می کنند، لذا ما کارشناسی خودرو صفر را نیز به شما موتور هیبریدی سری پیشنهاد می کنیم تا با پرداخت اندک هزینه کارشناسی خودرو، خرید مطمئن داشته باشید. الوکارشناس آماده ارائه خدمات مشاوره، تعیین قیمت خودرو و کارشناسی خودرو در محل شما بصورت تخصصی و کارشناسی تضمینی خودرو می باشد.

 

سرویس های شرکت الوکارشناس

ما آماده ایم  مقایسه خودرو تا با خدمات دقیق و تخصصی شبانه روزی حتی روزهای تعطیل شما را در بهترین خرید خودرو دست دوم یاری کنیم. لازم به ذکر است که جهت رفاه خریدارانی که هیبریدی سری چیست در طول روز وقت کافی برای بازدید تماس با ما و خرید خودرو ندارند و می خواهند شبانه اقدام به دیدن موتور هیبریدی سری خودرو کنند، الوکارشناس با اعزام کارشناس خبره با همراه داشتن تجهیزات مناسب محیط تاریک موتور هیبریدی سری جهت کارشناسی شبانه تا ساعت 23 اقدام به ارائه خدمات کارشناسی تضمینی خودرو می کند تا خریداران هیچ نگرانی بابت ساعت بازدید از خودرو مورد نظر نداشته باشند.

 

کارشناس حرفه ای

کارشناس فروشگاه الوکارشناس مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های عیب یابی رنگ و فنی خودرو می باشند و با استفاده از تجربه و مهارتی که به صورت عملی در ضمینه نقاشی خودرو، مکانیکی و کارشناسی بدست آورده اند اقدام به کارشناسی خودرو دست دوم یا نو موتور هیبریدی سری شما می کنند تا احتمال هیبرید سری ضرر و زیان شما به صفر برسد سبد خرید و با قیمت واقعی خریداری کنید. فروشندگانی که قصد فروش خودرو دارند اما اطلاعی از وضعیت سلامت و قیمت خودرو یشان ندارند می توانند موتور هیبریدی سری از شرکت کارشناسی خودرو الوکارشناس درخواست کارشناسی داده و با آگاهی از وضعیت خودرو نسبت به قیمت گذاری و فروش خودرو خویش اقدام نمایند.