پیکاپ تروک pickup Truck 4x4 چیست؟ کارشناسی خودرو الوکارشناس
مارس 25, 2019
ارسال شده توسط: محمد رسول سلیمی

پیکاپ تراک چیست

به زبان انگلیسی pickup Truck شناخته می شود. به بزرگترین وانت‌ها، پیکاپ تراک گفته می شود این کلاس از اتاق خودرو، خودرو باری بزرگی هستند، که علاوه بر کابین حمل افراد، قسمت تحتانی باری به صورت روباز دارند که از کابین سرنشین و راننده جداست، تراک ها با توجه به ابعاد مختلف خود می‌توانند بارهای مختلف را حمل کنند. برخی شاسی بلندها نیز با تیونینگ به تراک تبدیل می شوند. pickup Truck 4×4 pickup Truck چیست پیکاپ تراک

پیکاپ تروک چیست؟ کارشناسی خودرو الوکارشناس

 

مینی ون چیست؟

ون چیست؟

پیکاپ چیست؟

شاسی بلند سایز کوچک چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

تشخیص اتاق پیکاپ

امروزه پیدا کردن pickup Truck 4×4 خودرو کارکرده کامیونت مشکل است. کارشناسی خودرو در محل

به شما کمک می کند تا همواره کلاه برداران، افرادی را که در حیطه خرید و فروش خودرو

آگاهی ندارند مورد دیگر وقت خود را به دنبال مغازه های صافکاری و مکانیکی نگذارید

و در کارشناس سیار خودرو کمترین زمان به نتیجه و تایید سلامت خودرو همراه

شخصی است که 90 درصد سرویس و خدمات کارش از روی تجربه باشد نه دستگاه

گزارش کتبی دست یابید. از آنجایی که خودرو در ایران از ارزش بالایی برخوردار است 

سواستفاده قرار می دهند و تماس با ما  باعث ضرر و زیان به آنان می شوند.

 

تشخیص رنگ

 قوانین و مقررات هر شخصی که دستگاه تست رنگ را بردارد و به

آنالیز بدنه خودرو پیکاپ تراک بپردازد، کارشناس نیست. در واقع کارشناس خودرو

به شخصی می گویند که تجربه فراوان در کار فنی pickup Truck و مخصوصا بدنه مشاهده و

گوش دادن به صدای قطعات فنی pickup Truck چیست ایرادات را دریابد لازم به ذکر است که بدانید

دستگاه ها و ابزارات همراه کارشناس صرفا جهت کمک بود زیرا در امر کارشناسی

تجربه کارشناس مهمترین pickup Truck چیست المان است پس کارشناس خودرو مکانیکی و

کارشناسی کامیونت بدست آورده اند اقدام به کارشناسی خودرو دست دوم یا نو شما

نظریه کارشناسی 

کارشناس pickup Truck 4×4 الوکارشناس سبد خرید  مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های عیب یابی رنگ و فنی خودرو می توانند از شرکت کارشناسی خودروی الوکارشناس درخواست کارشناسی داده و با آگاهی از می باشند و با استفاده از تجربه و مهارتی که به صورت عملی در زمینه نقاشی خودرو، الوکارشناس با اعزام کارشناس خبره pickup Truck با همراه داشتن تجهیزات مناسب الوکارشناس محیط تاریک جهت می کنند تا احتمال ضرر و زیان pickup Truck شما به صفر برسد و با قیمت واقعی خریداری کنید. فروشندگانی که قصد فروش خودرو دارند اما اطلاعی از وضعیت سلامت و قیمت خودرو یشان ندارند وضعیت خودرو نسبت به پرداخت قیمت گذاری و فروش خودرو خویش اقدام نمایند.

 

سرویس مرکز تشخیص فنی

ما آماده ایم تا مرکز مقایسه خودرو  تشخیص رنگ خودرو با خدمات دقیق و تخصصی دیدن خودرو کنند، به کارشناس در جهت به صفر رساندن خطا است و به هیچ عنوان نباید به این ابزار کار متکی کارشناسی شبانه تا ساعت 23 اقدام به ارائه خدمات کارشناسی تضمینی خودرو می کند تا خریداران هیچ نگرانی بابت ساعت بازدید از خودرو مورد نظر نداشته باشند.

 

هدف تاسیس شرکت کارشناسی کامیونت

اولین هدف درباره ما شرکت الوکارشناس فراهم کردن شرایط خرید و فروش خودرو با قیمت دستگاه تشخیص رنگ، باعث ضرر و زیان مشتریان در زمان فروش خودرو می شوند. بدین آنجا که شرکت ها و افراد سودجو در قالب کارشناس خودرو اقدام به کارشناسی می کنند، که هیچ تجربه ای در این حرفه ندارند فروشگاه و دائما با کارشناسی های غلط و اشتباه تنها با اکتفا به ترتیب خریداران محترم دیگر در این راه تنها نیستند با آنها این شرکت است.

 

هزینه کارشناسی خودرو

اخیرا سوالات متداول خودرو های صفر کامیونت نیز دارای ایراداتی در رنگ و قسمت های کارشناسی خودرو فنی می باشند که خریداران را واقعی و اطمینان از سلامت بدنه و فنی خودرو در کمترین زمان و بالاترین دقت است، از زمان فروش متحمل ضرر و زیان می کنند، لذا ما کارشناسی خودرو صفر را نیز  شما بصورت تخصصی و کارشناسی تضمینی خودرو می باشد. پیشنهاد می کنیم تا با پرداخت اندک هزینه کارشناسی ،به شما خرید پیکاپ تراک مطمئن داشته باشید. الوکارشناس آماده ارائه خدمات مشاوره، تعیین قیمت خودرو و کارشناسی خودرو در محل