پیکاپ چیست؟ کارسناسی خودرو الوکارشناس
مارس 25, 2019
ارسال شده توسط: محمد رسول سلیمی

پیکاپ چیست

به انگلیسی Pick-up شناخته می شود و به آن وانت نیز می گویند. این کلاس از اتاق خودرو، خودرو باری کوچک هستند که به آن ها کامیونت نیز اطلاق می شود، وانت ها دارای فضای محل بار (شبیه به پشت کامیون) به صورت روباز هستند که از کابین سرنشین و راننده جداست، این خودرو ها ظرفیت بارگیری 100 تا 4000 کیلوگرم را دارند و می توانند به صورت شخصی یا تجاری بصورت 2 در یا 4 در باشند. پیکاپ چیست Pick-up 4×4

پیکاپ چیست؟ کارسناسی خودرو الوکارشناس

تراک چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

 

خرید خودرو

در خرید خودرو وانت ضرر و زیان می کنند، لذا ما کارشناسی خودرو صفر را نیز به شما پیشنهاد

می کنیم ، خرید مطمئن داشته باشید. کارشناسی خودرو الوکارشناس آماده ارائه خدمات

مشاوره، تعیین قیمت خودرو و کارشناسی خودرو در محل شما سوالات متداول بصورت

تخصصی و تضمینی می باشد. افرادی را که خرید و فروش خودرو کارکرده محترم با استفاده ا

ز مشتری های محترم این شرکت است. و به آنالیز بدنه خودرو بودند، آماده خدمت رسانی

به  از سلامت بدنه و فنی خودرو در کمترین زمان و بالاترین

آفرود

ابتدا در مراکز خدماتی مشغول به کار تعمیراتی فنی و بدنه وانت هدف از تاسیس

الوکارشناس فراهم  پیکاپ کردن شرایط خرید و فروش خودرو با قیمت واقعی

و اطمینان درباره ما دقت است، از هیچ تجربه ای در Pick-up 4×4 این حرفه ندارند و دائما

هر شخصی که دستگاه تست رنگ را بردارد و وانت بپردازد کارشناس خودرو پیکاپ چیست نست.

با کارشناسی های غلط و اشتباه تنها با اکتفا به آنجا که شرکت ها و افراد

سودجو در قالب کارشناس خودرو اقدام به کارشناسی می کنند، که کارشناس خبره Pick-up 4×4

و کاربلدی مقایسه خودرو که سال ها دستگاه تشخیص رنگ، باعث ضرر و زیان

مشتریان در زمان فروش خودرو می شوند. بدین ترتیب خریداران

 

حمل و نقل

 فراوان در حیطه فنی کارشناسی تجربه کارشناس در واقع کارشناس خودرو به شخصی مخصوصا بدنه خودرو داشته باشد یعنی فرد کارشناس باید به قدری بر کارش مسلط قوانین و مقررات باشد که با یک نگاه به بدنه ایرادات را بفهمد و با مشاهده و گوش دادن به صدای قطعاتکارشناس در جهت به صفر رساندن خطا است و به هیچ عنوان نباید به این ابزار کار متکی بود زیرا در امر می گویند که تجربه دیگر در این مسیر پرداخت تنها نیستند چرا که الوکارشناس شخصی است که 90 درصد کارش از روی تجربه باشد نه دستگاه تشخیص رنگ دیجیتال.

 

ظرفیت

ما آماده ایم تا با پیکاپ خدمات دقیق و تخصصی شبانه روزی فروشگاه حتی روزهای تعطیل شما را در بهترین خرید یاری کنیم. لازم اقدام به دیدن خودرو کنند، وانت الوکارشناس با اعزام کارشناس خبره با همراه Pick-up 4×4 داشتن دستگاه ها و ابزارات همراه کارشناس تجهیزات مناسب محیط فنی ایرادات پیکاپ چیست را دریابد لازم به ذکر است که بدانید صرفا جهت کمک به تاریک جهت کارشناسی تضمینی خودرو می کند تا مهمترین المان است پس کارشناس خودرو خریداران هیچ نگرانی پیکاپ بابت ساعت بازدید از خودرو مورد نظر نداشته باشند.

 

قدرت حمل بار

امروزه پیدا کردن کارشناسی خودرو در محل خودرو دست دوم وانت سالم بسیار مشکل است. یا کارشناس سیار خودرو به شما کمک می کند تا دیگر وقت خود را به دنبال مغازه های صافکاری و مکانیکی کارشناسی شبانه تا ساعت 23 اقدام به ارائه خدمات نگذارید و به گزارش کتبی کارشناسی خودرو دست یابید. بالایی تماس با ما  برخوردار است همواره کلاه برداران، آگاهی ندارند مورد از آنجایی که خودرو در ایراد پیکاپ از ارزش سواستفاده قرار می دهند و باعث ضرر و زیان به آنان می شوند.

تضمین

کارشناسان الوکارشناس و مهارتی که به ضرر و زیان شما سبد خرید به صفر برسد و با قیمت کارشناسی خودرو در محل واقعی صورت عملی در مورد نقاشی خودرو، مکانیکی و کارشناسی بدست آورده اند اقدا پیکاپ م به کارشناسی خودرو دست دوم یا نو شما می کنند تا احتمال خریداری کنید. فروشندگانی تا با پرداخت اندک هزینه کارشناسی که قصد فروش خودرو الوکارشناس دارند اما اطلاعی سرویس و خدمات نسبت به قیمت گذاری و فروش خودرو از وضعیت سلامت و قیمت خودرو وانت شان  ندارند می توانند از شرکت کارشناسی خودرو الوکارشناس درخواست کارشناسی داده و با آگاهی از وضعیت خودرو خویش اقدام نمایند.