کارشناسی خودرو ارزان ، کارشناس خودرو

کارشناسی خودرو ارزان ، الوکارشناس دارای قوی ترین کادر کارشناسی خودرو در بین شرکت های همکار است چرا که این کارشناس ها همگی در حیطه کاری خود بسیار آزموده هستند، آنها علاوه بر تخصص فراوانی که سال ها در رابطه با تعمیرات خودرو آموخته اند توسط الوکارشناس نیز ماه ها آموزش های مختلف تخصصی در مورد همه نوع خودرو را دیده اند تا کاملا به کار مسلط شده و تجربه فراوان کارشناسی خودرو را داشته باشند. الوکارشناس همیشه بالاترین کیفیت کارشناسی و رضایتمندی متقاضی را سرلوحه کارخود قرار داده است ( کارشناسی خودرو ارزان ، کارشناسی خودرو ارزان در محل ، ارزان ترین کرشناسی خودرو ، کارشناس خودرو ارزان ) این شرکت با توجه به خدماتی که برای بهترین خرید خودرو ارائه می کند حتی الامکان هزینه کارشناسی را پایین ترین حد ممکن نسبت به شرکت های همکار لحاظ کرده است تا خریداران خودرو از رفاه کاملی برخوردار شوند.

کارشناسي خودرو ارزان ، کارشناس خودرو ارزان ، کارشناسي خودرو ارزان در محل ، ارزان ترين کارشناسي خودرو

چرا باید کارشناسی خودرو الوکارشناس را انتخاب کنید؟

محیط اطراف خودرو

محل خودرو در زمان کارشناسی باید دارای فضای مناسب باشد به طوری که درهای خودرو کاملا باز شوند، درنظر داشته باشید که در زمان کارشناسی، بدنه خودرو باید حتی الامکان تمیز باشد تا کارشناس خودرو بتواند بهترین تشخیص را داشته باشد.

شرایط جوی مختلف

به جهت بالاتر بردن کیفیت کارشناسی بهتر است که خودرو زیر نور مستقیم خورشید نباشد و در مکانی خلوت و کم تردد قرار گیرد. ضمنا انجام کارشناسی در شرایط جوی مختلف، امکان پذیر است و در جهت رفاه شما کارشناسی خودرو ارزان تعیین شد.

تجهیزات نور و روشنایی

با مجهز شدن کارشناس خودرو به نور سیار، کارشناسی در شب و نور کم هم امکان پذیر است. پس اگر خودرو در پارکینگ مسقف یا محیط کم نور بود و یا قصد کارشناسی سیار خودرو در شب را دارید می توانید با خیالی آسوده از الوکارشناس درخواست کارشناسی کنید.

حضور در محل شما در سریعترین زمان

به منظور جلوگیری از اتلاف وقت شما، کارشناس خودرو الوکارشناس در سریع ترین زمان در محل شما حاضر می گردد ضمنا خواهشمندیم برای شب و ساعات پر ترافیک و بارانی جهت درخواست کارشناسی سیار خودرو زودتر اقدام کنید.

ارائه گزارش رسمی کارشناسی

در کارشناسی خودرو ارزان ، گزارش رسمی مکتوب دارای سربرگ الوکارشناس به همراه ادرس سایت، خطوط تلفن شرکت، QR code و کد رهگیری ارائه داده می شود که بعد از پروسه کارشناسی، مهر و امضا شده و تحویل داده می شود.

بالاترین دقت در کارشناسی خودرو

کارشناس خودرو، با تجربه و مهارت بالای خود در امر تشخیص رنگ خودرو به صورت چشمی و با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ دیجیتال به صورت کاملا تخصصی و با دقت بسیار بالا، موشکافانه بدنه خودرو را تست و بررسی می کند.

کارشناس خودرو ارزان

کارشناس خودرو ارزان ، هزینه کارشناسی خودرو متفاوت بوده و این مبلغ با توجه به ارزش خودرو همچنین میزان سختی کار کارشناسی خودرو ، که رابطه مستقیمی با مدت زمان اختصاص یافته به فرایند کارشناسی خودرو مورد نظر است تعیین می گردد، یعنی دستمزد خودرو هایی که پیچیده تر هستند و کارشناسی آنها به مدت زمان بیشتری نیاز دارد به مراتب بالاتر است. ( کارشناسی خودرو ارزان ، کارشناسی خودرو ارزان در محل ، ارزان ترین کرشناسی خودرو ، کارشناس خودرو ارزان ) برای مشاهده هزینه کارشناسی خودرو مورد نظر خود، می توانید وارد صفحه اصلی سایت شده و از طریق فیلتر های جستجو ، خودرو مورد نظرتان را بیابید و از مبلغ دستمزد کارشناسی خودرو مطلع شوید.

کارشناسی خودرو ارزان

درباره الو کارشناس

کارشناسی خودرو در محل در شرکت الوکارشناس

شرکت الوکارشناس جهت رفاه حال هموطنان گرامی در راستای خدمتی صادقانه با هدف برآوردن نیازهای خرید و فروش خودرو با قیمت واقعی نسبت به وضعیت فنی و بدنه همچنین برای جلوگیری از کلاه برداری افراد سود جو یا ضرر و زیان احتمالی زمان نقل و انتقالات خودرو، با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان انجام کارشناسی تاسیس شد.این افتخار ماست که جامع ترین خدمات کارشناس خودرو جهت رضایت هموطنان گرامی را در کشور ارائه می کنیم. زمان اعزام کارشناس خودرو کادر کارشناسی حرفه ای و کمترین میزان خطا موفقیت دیگریست که به آن دست یافتیم. با الوکارشناس دیگر نگران کلاه برداران و یا کارشناس خودرو مبتدی که هیچگونه صلاحیت و ارائه نظر را ندارند نباشید.

بخش­‌های کارشناسی خودرو

 • کارشناسی خودرو برای بدنه
 • کارشناسی خودرو برای شاسی و ستون‌ها
 • کارشناسی خودرو برای رنگ‌شدگی بدنه
 • بررسی تعویض قطعات بدنه خودرو
 • کارشناسی فنی، موتور و گیربکس
 • کارشناسی موتور
 • تست دیاگ
 • تست آپشن و تجهیزات جانبی
 • بالاترین دقت در کارشناسی خودرو
 • ارائه گزارش رسمی کارشناسی
 • حضور در محل شما در سریعترین زمان
 • تست رانندگی
 • محیط اطراف خودرو
 • شرایط جوی مختلف

مقالات مرتبط با کارشناس خودرو و تایید سلامت خودرو در الوکارشناس