کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی خودرو در محل و کارشناس خودرو

کارشناسی خودرو در محل برای خودرو های دست دوم به خریدار کمک می‌کند تا خودرو مورد نظر خود را قبل از خرید به‌ شکل تخصصی توسط کارشناسی خودرو درمحل مجرب با استفاده از به روز ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای در بازار دارای ایرادات اساسی می باشند که فروشنده‌ها از اعلام واقعی خودرو خودداری می‌کنند. هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناسی خودرو در محل الو کارشناس بعد از بازدید به کمک کارشناس خودرو قیمت گذاری ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار می‌کند. گزارش کارشناسی خودرو در محل به صورت مکتوب و از الو کارشناس امکان مشاهده است. بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه و فنی و گیربکس و سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی است.

چرا باید کارشناسی خودرو الو کارشناس را انتخاب کنید ؟

کارشناسی خودرو در محل
حضور در محل شما در کمتر از 30 دقیقه

کارشناسان بعد از درخواست شما 30 دقیقه زمان می برد که خدمت شما برسند ، کارشناس خودرو در محل ضمنا خواهشمندیم برای تایم های پر ترافیک و بارانی جهت درخواست کارشناسی سیار خودرو و کارشناسی خودرو در محل زودتر اقدام کنید.

کارشناسی خودرو در محل
تمرکز بالا در کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو ، با تمرکز و مهارت بالای خود در امر کارشناسی خودرو به صورت چشمی و با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ دیجیتال ها و بالاترین دقت در کارشناسی خودرو به صورت کاملا تخصصی و موشکافانه بدنه خودرو را تست و بررسی می کند.

کارشناسی خودرو در محل
گزارش مکتوب کارشناسی خودرو

ارائه گزارش رسمی کارشناسی خودرو مکتوب دارای سربرگ الو کارشناس به همراه ادرس سایت خطوط تلفن شرکت، QR code و کد رهگیری می باشد که بعد از پروسه کارشناسی خودرو توسط کارشناس خودرو مهر شده به شما تحویل داده می شود.

کارشناسی خودرو در محل
محیط اطراف خودرو ها

محل خودرو ها در زمان کارشناسی خودرو باید دارای فضای مناسب باشد به طوری که درهای خودرو کاملا باز شوند، درنظر داشته باشید که در زمان کارشناسی، بدنه خودرو باید حتی الامکان تمیز باشد تا کارشناس خودرو بتواند بهترین تشخیص را داشته باشد.

کارشناسی خودرو در محل
شرایط جوی مختلف در کارشناسی

به جهت بالاتر بردن کیفیت کارشناسی خودرو بهتر است که خودرو زیر نور مستقیم خورشید نباشد و در مکانی خلوت و کم تردد قرار گیرد. ضمنا با توجه به تجهیزاتی که کارشناس خودرو به همراه خود دارد انجام کارشناسی در شرایط جوی مختلف، امکان پذیر است.

کارشناسی خودرو در محل
امکانات در شرکت الو کارشناس

با مجهز شدن کارشناس خودرو به نور سیار کارشناس خودرو در شب و نور کم هم امکان پذیر است. پس اگر خودرو در پارکینگ مسقف یا محیط کم نور قرار دارد و یا قصد کارشناسی سیار خودرو در شب را دارید می توانید با خیالی آسوده درخواست کارشناسی خودرو کنید.

کارشناسی خودرو درمحل

کارشناسی خودرو آنلاین و کارشناسی خودرو

با توجه به قیمت های بسیار بالا خودرو ها در ایران اکثر مردم توانایی خرید خودرو صفر را ندارند و خودرو دسته دوم یا کار کرده تهیه می کنند. قبل از خرید یک نوع از خودرو ها کارکرده و حتی صفر باید کارشناسی خودرو انجام شود تا کارشناس خودرو تمامی مشکلات خودرو را مشخص و قیمت دقیق خودرو را محاسبه کند.با توجه به تجربه بالا کارشناسان الو کارشناس ، بیش از 90 درصد مراجعین به ما قصد خرید خودرو داشته اند که پس از بررسی مشخص شده نقص فنی خودرو موثری دارد. کارشناسی خودرو آنلاین فروشندگان خودرو ها معمولا فقط به این فکر که خودرو را با بالاترین قیمت ممکن فروشند و کم پیش میاید که در صحبت های آنان صداقت دیده شود. البته در بسیاری از موارد فروشندگان نیز از نقص خودروی خود اطلاع ندارند. همین مهم برای انجام کارشناسی خودرو آنلاین است که قصد خرید آن را دارید.

سوالات متداول در کارشناسی خودرو

هزینه کارشناسی چگونه مشخص می شود

کارشناسی خودرو

برای دریافت قیمت کارشناسی با ما در تماس باشید

کارکرد خودرو ها مشخص می شود؟

میزان کارکرد خودرو

بله حتما این مورد انجام می شود و کارشناس های الو کارشناس این مورد مهم را انجام می دهند

کیلومتر خودرو ها مشخص می شود؟

دستگاهها و روش های متفاوتی وجود دارد

کیلومتر هودرو نیز یکی از مواردی است که کارشناس های خودرو مشخص می کندد

نیار ما به کارشناسی خودرو هست؟

کارشناسی خودرو در محل

شما برای خرید خودرو به کارشناس نیاز دارید به دلایل مختلف که یتوانید خودرو سالم خرید کنید کارشناس خودور تمامی موارد خودرو رو را برای شما تست کرده و تخویل شما می دهد

 • آزمایش شاسی و ستون‌های خودرو
 • آزمایش رنگ شدگی بدنه خودرو
 • آزمایش تعویض قطعات بدنه خودرو

موارد ارزیابی کارشناسی خودرو؟

کارشناسی خودرو چه مواردی ارزیابی می شود؟

تمامی قیمت های خودرو در کارشناسی خودرو تست می شود و شما با خیال راخت می توانید خرید خودرو را انجام دهدی کارشناس خودرو الو کارشناس معتبر بوده

 • کارشناسی آنلاین موتور
 • کارشناسی سار خودرو گیربکس
 • کارشناسی خودرو در محل جلوبندی
 • تست دیاگ انواع دیاگ
 • کارشناسی خودرو ارزان موتور

تست رانندگی انجام می شود؟

تست رانندگی یکی از مهمترین مواردی است که کارشناس خودرو الوکارشناس انجام می دهد

کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو درمحل در کارشناس خودرو

کارشناسی خودرو کارکرده به فروشنده کمک می‌کند تا با در دست داشتن گزارش کارشناسی خودرو با اطمینان خریدار را به راحتی جلب کرده و خودرو خود را چه به صورت مستقیم و چه از طریق وب سایت کارشناسی خودرو به آسانی به فروش برساند. کارشناسی خودرو الو کارشناس بعد از بازدید خودرو توسط کارشناسی خودرو در محل و ارائه گزارش کامل از وضعیت خودرو با درج آگهی خودرو در سایت های پر بیننده و اعلام آن به متقاضیان خرید خودرو اقدام به فروش خودرو به قیمت مصرف کننده ها می‌کند در این روش فروشنده ها نه تنها نیاز به پاسخگویی به تلفن خریدار را ندارد بلکه از فروش خودرو ها به مصرف کننده نهایی مطمئن می‌شود. هزینه کارشناسی خودرو هم در محل توسط دستگاه کارت خوان سیار و هم به صورت آنلاین قابل پرداخت است. اعزام کارشناس خودرو به هر نقطه از شهر تهران حداکثر 35 دقیقه طول خواهد کشید.

درباره الو کارشناس

کارشناسی خودرو در محل در شرکت الوکارشناس

شرکت کارشناسی خودرو الوکارشناس تمامی نقاط خوردو را چک میکنید و برای شما گزارش کتبی اماده کرده و تحویل شما می دهد و این موارد که خدمت شما داده شما شما میتوانید از این موارد استقاده کتید و به فروشنده خودرو تخویل دهید و از حال خودرو با خبر بشین و خودرو های مشکل دار را خرید نکنید در الو کارشناس بیشتر از 210 نقطه از خودرو چک می شود و در اخر تست رانندگی انجام می شود که خودرو سالم برای شما حرید شود امروزه خودرو سالم سخت پیدا می شود ولی اگر از خدمات الو کارشناس استفاده کنید میتوانید خودرو سالم را خرید کنید و با خیال راحت خرید کنید. الو کارشناس دارای کارشناس حرفه ای هست که تمای دوره های کارشناسی خودرو را دیده اند و بعد از این موارد به کارشناسی خودرو ارسال می شود و خیال شما برای خرید خودرو راحت باشد

بخش­‌های کارشناسی خودرو

کارشناسی بدنه خودرو در الوکارشناس

الو کارشناس با این هدف پای به این حوضه نهاده است که بتواند یک خرید خوب برای شما انجام دهد کارشناسی بدنه خودرو و کارشناسی تخصصی خودرو در شهر تهران برای تمامی کاربران سایت شما بعد از درخواست کارشناس خودرو 30 دقیقه بعد از درخواست خدمت شما برای کارشناسی خودرو می رسد این افتخار ماست که سریعترین خدمات و بهترین خدمات را به شما کاربران عزیز می رساند در این زمینه که خودرو روز به روز قیمت آنها بالا می رود شما باید حتما از کارسناش خودرو استفاده کنید تا بتوانید خرید خوبی داشته باشید و از هرید خودرو های مشکل دار جلو گیری کنید در این راه الو کارشناس همراه شما بوده تا خرید خودرو سالم و بدون مشکل باشد زیرا اگر بدون کارشناسی خودرو خودرو خرید کنید احتمال دارد یک هرید مشکل دار کنید و این مورد توصیه نمی شود حتما از خدمات کارشناس خودرو استفاده کنید

کارشناس خودرو در محل

کارشناسی خودرو ارزان و کارشناس خودرو

همه ما همکارانی داریم که در بحث خودرو ها وارد هستند و خودرو های موجود را می شناسند. همکاران ما موارد زیادی را می توانند تشخیص دهند. ولی بسیاری از ایرادات خودرو با چشم قابل مشاهده نیست و حتما باید خودرو ها از دستگاه های خاص برای کارشناسی خودرو در محل بررسی ماشین استفاده کرد. برای تشخیص رنگ خودرو ها از یک دستگاه تخصصی استفاده می شود که ضخامت رنگ خودرو ها را بررسی و محاسبه کرده و مشخص می کند که کارشناسی خودرو رنگ شدگی دارد یا می تواند نداشته باشد. یا ممکن است قسمت های  از موتور خودرو آسیب دیده باشد که این مورد بدون تست با دستگاه های تخصصی امکان پذیر نخواهد بود. ممکن است هزینه خرید این کارشناسی خودرو درمحل دستگاه ها بالا است و خرید آن برای افرادی که قصد خرید خودرو های دارند. این دلایل کافی است تا از شرکت معتبر کارشناسی خودرو بگیرید

کارشناسی فنی خودرو

 • کارشناسی تخصصی موتور و متعلقات فنی خودرو
 • بررسی تخصصی نشتی از قسمتهای موتوری خودرو
 • تست تخصصی سر و صدای اضافی و ناهنجاری خودرو
 • بررسی تمامی کمپرس سیلندر ها در کارشناسی خودرو
 • بررسی و تست سرسیلندر ، سوپاپ ها و میل سوپاپ ها
 • تست و بررسی دود خروجی ، کاتالیزور و اگزوز خودرو
 • کارشناسی تخصصی گیربکس اتوماتیک و دنده ای
 • خط انتقال قدرت شامل دیفرانسیل ، پلوس ها خودرو

کارشناسی بدنه خودرو

 • کارشناسی تخصصی شاسی و ستون‌های خودرو
 • بررسی تخصصی سقف و بررسی عدم چپی بودن خودرو
 • کارشناسی تخصصی خودرو رنگ شدگی بدنه
 • بررسی تخصصی تعویضی بودن قطعات بدنه خودرو
 • بررسی تخصصی سوابق تصادف و خوردگی های بدنه
 • کارشناسی تخصصی عدم دو تیکه بودن اتاق خودرو
 • کارشناسی تخصصی اصالت شاسی،اتاق و موتور خودرو
 • قسمت های زیرین خودرو که مورد ضربه قرار گرفته باشد.
کارشناس خودرو

کارشناسی خودرو درمحل در الو کارشناس

کارشناسی خودرو یک مورد تخصصی می باشد که شما در خرید خودرو به این خدمت نیازمند می شوید برای خرید خودرو حتما شما باید از خدمات کارشناس خودرو استفاده کنید تا بتوانید یک خرید سالم و خوب داشته باشید به دلیل که خودرو های موحود در بازار مشکلات زیرادی دارند و شما این مشکلات را نمی توانید پی دا کنید و واسه رفع و پیدا کردن این مشکلات شما نیاز به کارشناس خودرو دارید که الو کارشناس این خدمات را به شما کاربران عزیز سایت الو کارشناس می دهد و هدف ما این است که بتوانیم یک خرید خوب برای شما داشته باشیم و بوانید خودرو مورد پسند خود را پیدا کنید با الو کارشناس دیگر نگران خرید خودرو نباشد چون از صفر تا صد در کنار شما هستیم و در خرید خودرو کمک حال شما هستیم

تست آپشن و تجهیزات جانبی خودرو

 • بررسی تخصصی اصالت آپشن هنگام کارشناسی
 • تست تخصصی سلامت آپشن هنگام کارشناسی
 • بررسی تخصصی لیست کامل آپشن ها خودرو
 • کارشناسی تخصصی خودرو نیمه فول و فول آپشن
 • تست تخصصی آپشن های داخل کابین خودرو
 • تست تخصصی آپشن های بیرونی کارشناسی
 • تست تخصصی آپشن های سیستم تعلیق و پایداری
 • بررسی تخصصی و تست آپشن های رفاهی خودرو

تست رانندگی در کارشناسی خودرو

 • تست و بررسی رانندگی در شرایط ممکن هنگام کارشناسی
 • بررسی و چک شتابگیری اولیه هنگام کارشناسی خودرو
 • بررسی و تست صفحه کلاچ یا تورک کنورتور اتوماتیک
 • تست صداهای سیستم انتقال قدرت یا تقه های گیربکس
 • تست و چک سرپلوس ها و کارشناسی خودرو
 • تست و چک عملکرد تایرها هنگام ترمز ، شتاب و پیچیدن
 • تست و بررسی کمک فنرها و تعادل کارشناسی خودرو
 • تست و چک ترمزها ، بوستر ، لنت ، سیلندر ترمز

مقالات مرتبط با کارشناس خودرو و تایید سلامت خودرو در الوکارشناس

جولای 21, 2020
ارسال شده توسط: نادیا افشار

6 دیدگاه

 • blank

  برای سفارش کارشناسی خودرو از چقدر قبلتر می‌باید اقدام نمود و هماهنگی های لازم را برای درخواست کارشناسی خودرو در محل

  • blank
   نادیا افشار

   بهترین روش هماهنگی برای اعزام کارشناسی خودرو این است که مشتری خود ابتدا حضوری خودرو را رویت نموده و در صورتی که از نظر ظاهری خودرو مورد پسند وی بود در تماس با شرکت بلافاصله کارشناسی خودرو به محل خودرو اعزام میشود. در زمان‌های معمولی ارائه سرویس ظرف مدت 30 دقیقه انجام می‌پذیرد.

 • blank

  چرا هزینه های کارشناسی خودرو ماشین متفاوت هستند؟ و حتی کارشناسی خودرو در محل نیز همینطور

  • blank
   نادیا افشار

   هزینه‌های کارشناسی خودرو براساس زمان لازم برای کارشناسی خودرو ، تجهیزات و آپشن‌های خودرو ، نوع جنس بدنه خودرو ، نوع گیربکس و …….دسته‌بندی و قیمت‌گذاری شده است.

 • blank

  کارشناسی خودرو دست دوم در محل
  مدت زمانی که کارشناس خودرو در محل می باشد چقدر است؟

  • blank
   نادیا افشار

   با سلام کارشناس خودرو در الو کارشناس بعد از درخواست شما ، 30 دقیقه می باشد

دیدگاهتان را بنویسید